COLD BREW

Cold Brew

Cold Brew to kawa „parzona” na zimno. Swój wyjątkowy smak i aromat uzyskuje leżakując, jest słodsza od kawy parzonej w tradycyjny sposób i zawiera więcej kofeiny.

Do „parzenia” takiej kawy używa się tylko zimnej wody. Zmielone ziarna nie są poddawane działaniu wysokiej temperatury, tylko pozostają zalane przez kilkanaście godzin w wodzie o temperaturze pokojowej. Kawa następnie jest filtrowana. Jest to zupełnie inny proces chemiczny, który skutkuje tym, że taka kawa ma zupełnie inny profil smakowy, jest całkowicie pozbawiona kwasowości (lub ma jej bardzo, bardzo mało). Stanowi genialne orzeźwienie. Zastępuje napoje energetyczne, jest doskonałym rozwiązaniem dla kierowców podczas długich tras, sportowców i osób, które zdrowo się odżywiają. Cold Brew nie zawiera cukrów.

NATURAL ENERGY Cold Brew Fresh to łagodny smak kawy. Cold Brew to kawa „parzona”na zimno. Swój wyjątkowy smak i aromat uzyskuje leżakując, jest słodsza od kawy parzonej w tradycyjny sposób i zawiera więcej kofeiny. Przeznaczona dla osób dorosłych w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego.

GB. NATURAL ENERGY Cold Brew Fresh is bitter, pleasant co ee notes. Cold Brew is a cold „brewed” co ee. It gains its exceptional taste and aroma by aging. It is sweeter than co ee brewed the traditional way and it contains more ca eine. Intended for adults during periods of increased physical and mental e ort.

Zawartość kofeiny w butelce stanowi wartość dwóch fliżanek kawy
Cafeine content in a bottle equals two cups of coffee.

Pracownia Cukiernicza Micare
Ul. Radzymińska 150
Warszawa
Tel. 609 354 419
biuro@biostreet.pl
agnieszka.kowalska@biostreet.pl

Bio Street Sp. z o.o.

Ul. Tużycka 8/6

Warszawa

Tel. +48 720 910 170

biuro@biostreet.pl

agnieszka.kowalska@biostreet.pl